Режим роботи:

Прийом замовлень: Цілодобово

Обробка замовлень: з 10:00 до 20:00

(098) 62-555-74 (093) 62-555-74 (044) 22-256-47
  Графік роботи: понеділок-п'ятниця 10:00-20:00, субота-неділя 10:00-18:00
Ласкаво просимо! Ви можете Увійти або Створити обліковий запис.
 • БЕЗПЕЧНО

  100% захист інформації

 • БЕЗКОШТОВНО

  доставка замовлень від 500 грн

 • ЯКІСНО

  проконсультуємо:
  098 62 555 74

 • ЕКОНОМНО

  краща система лояльності

Ваш кошик порожній

Рюкзаки

Сортування:
Відображати: СписокСітка
Показувати:
Питна система від англійського виробника Berghaus - ємність для води з трубкою, спеціально розроблен..
1 397 грн
Базовано на 0 відгуках.

Як правильно купити рюкзак туристичний в Україні?

Всі рюкзаки, в більшій чи меншій мірі, можна зарахувати до туристичних. Однак, є деякі обмеження, наприклад, м'який рюкзак, придатний для щоденного застосування в місті, в тривалому поході буде незручним. Отже, за сферою застосування туристичні рюкзаки діляться на:

 • Похідні.
 • Трекінгові.
 • Гірськолижні і штурмові.
 • Велосипедні.

Похідні рюкзаки, в більшості моделей, оснащуються каркасом, випускаються в обсязі понад 50 літрів, відрізняються системою лямок і анатомічною конструкцією. Часто такі моделі оснащуються продуманою системою ременів і утяжек, призначених для кріплення спорядження. Цей різновид рюкзаків найбільш затребувана серед любителів активного відпочинку, нетривалих походів. Трекінгові рюкзаки відрізняються обмеженням за обсягом - не більше 40-50 літрів, оскільки їх основне призначення - короткочасні вилазки на кілька днів. Виготовляються вони з легких матеріалів, оснащуються полегшеним спинним каркасом. Вибираючи трекинговий рюкзак, пам'ятайте про те, що вони мають максимальний ліміт навантаження. Об'ємні рюкзаки для тривалих походів мають обсяг понад 50 літрів, іноді і понад 100 літрів. Такий обсяг дозволяє переносити на собі все спорядження, плюс намет та інші похідні дрібниці.

Купити туристичний рюкзак для гірських походів і велопокатушек

Гірськолижні і штурмові рюкзаки рідко мають обсяг понад 40 літрів, відрізняються застосуванням легких, високотехнологічних матеріалів, ергономічною конструкцією. Обов'язковим елементом є відділення і кріплення для гірськолижного спорядження. Такі моделі часто оснащуються спеціальним жорстким каркасом в області спини, щоб захистити її від наслідків падіння, а також краще розподілити вагу. Рюкзаки для штурму вершин додатково оснащуються зовнішніми стропами для кріплення спорядження, які повинні бути під рукою в будь-якій точці маршруту. Велосипедні рюкзаки також не відрізняються великою вагою і літражем - не більше 15 літрів. Рюкзак туристичний купити даної категорії потрібно для транспортування гідратора (питної системи), ремкомплекта, провіанту, змінних речей. Велорюкзаки відрізняються полегшеним вагою і анатомічною конструкцією, завдяки якій підвищується комфорт пересування на велосипеді.

Туристичні рюкзаки інтернет магазин Terra Incognita

У каталозі магазина ви знайдете цей важливий аксесуар для активного відпочинку, представлений в широкому асортименті, з великим розкидом за цінами. На туристичний рюкзак ціна залежить від різних чинників: обсягу, призначення, особливості конструкції, матеріалів. Одним з основних критеріїв при виборі рюкзака є обсяг, який потрібно вибирати в залежності від походів. Для добових вилазок або походів вихідної дня підходить обсяг 28-40 літрів. У такому обсязі поміститься змінний одяг, провіант і необхідне спорядження. Похід на 4-6 днів - підійде рюкзак на 40-50 літрів. Такий обсяг вмістить намет, спальник, їжу, особисті речі, посуд та інші похідні дрібниці. Для тижневого походу потрібен обсяг в 50-60 літрів. Оскільки це більш серйозний захід, важливо чітко визначитися, що саме ви будете брати з собою. Якщо ви збираєтеся в похід вперше, порадьтеся з досвідченими друзями. туристичний рюкзак купити Київ об'ємом 60-80 літрів підходить для походів від 10 до 16 днів. В такому об'ємному рюкзаку можна нести і намет, і особисте і суспільне спорядження, і великий запас провіанту. Ці цифри - дуже усереднений показник, оскільки багато що залежить від особистих навичок і потреб туриста.