Заводні кільця

Вид сітки:

Кільце заводне Decoy Quick Ring R-7 0, 8lb 15 шт/уп

132

Кільце заводне Decoy Qucik Ring R-7 01, 10lb 15шт/уп

Немає в наявності
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Заводні кільця для рибалки — важливий елемент спорядження

В рибальських снастях є невеликі, проте дуже важливі елементи, наприклад, заводні кільця. Ці елементи необхідні для з'єднання різних частин оснащення, наприклад, гачків, блешень, приманок чи повідців із основною ліскою. Заводні кільця виготовляються з міцної сталі чи інших корозійностійких матеріалів — це необхідна вимога, щоби витримувати контакт із водою. Заводні кільця купити в Україні пропонує магазин Terra Incognita.

Заводні кільця

Як вірно вибрати заводні кільця?

Найперше потрібно звертати увагу на форму та розмір. Заводі кільця можуть мати круглу чи овальну форму. Розмір варіюється залежно від призначення — для легких приманок вони можуть бути кількох міліметрів.

Розмір можна визначити за маркуванням, котре починається на #000 та закінчується #10. Більшість рибалок обирають розміри від #00 до #4. Збільшення номера розміру збільшує внутрішній діаметр кільця, а також максимальне навантаження на 20%.

Також варто врахувати й інші показники, зокрема:

  • Міцність — залежно від моделі кільце може витримувати навантаження до 5-10 кг. Потужність виробники вказують одразу біля розміру на пакуванні.
  • Конструкція — кільця можна відкрити, щоби прикріпити гачок чи приманку, після чого їх закрити;
  • Матеріал — якщо ви часто рибалите у солоній воді, кільця варто обрати з нержавіючої сталі.

Обираючи міцність, слід зважати на тип риби, котру ви плануєте виловлювати:

  • для легкої риболовлі, наприклад, на окуня чи щуку, підходять кільця середньої міцності (5-15 кг);
  • для вилову великої риби (сом чи трофейна щука) слід обирати потужніші моделі (до 50 кг).

Серед основних переваг завідних кілець слід відзначити:

  • універсальність — за допомогою цього елемента оснащення можна швидко змінювати приманки чи гачки, не перев'язуючи вузлів;
  • надійність — кільця міцно з'єднують снасті, котрі не від'єднуються у процесі риболовлі;
  • зручність — кільця спрощують підготовку оснащення.

Особливості виготовлення заводних кілець

Важлива дрібниця при виборі завідних кілець — кількість витків. Найчастіше можна зустріти кільця на півтора та два витки. Основна відмінність між ними — потужність. Чим більше витків, тим більше навантаження може витримати виріб.

Проте варто врахувати й інші нюанси. Наприклад, завідні кільця, що мають півтора витка, забезпечують вільніший рух приманки. Такий тип кільця простіший та дешевший у виробництві. Кільця на два витки надійніші, витримують більше навантаження, проте їхня вартість дещо вища.

Важливим моментом при роботі з завідними кільцями є просте заведення гачка і приманки. Таку технологію використовують не всі виробники, проте це достатньо зручно, особливо при частій зміні гачка на блешнях та воблерах під час риболовлі.

Часто можна зустріти кільця, краї котрих виведені в одну площину. Ця особливість конструкції використання для зменшення проблеми застрягання кілець в отворах блешні та воблера. Завдяки точно підігнаним краям кілець проблема зведена до мінімуму, при цьому гачки завжди знаходяться в правильному положенні.

Заводні кільця легко знімаються та одягаються, що робить їх ідеальним аксесуаром для рибалок, котрі часто змінюють налаштування снастей. Саме тому заводні кільця часто використовуються для швидкої зміни воблерів, блешень чи гачків. Це суттєво економить час і зусилля, особливо під час активної риболовлі. Також заводні кільця допомагають швидко адаптувати снасті до змін у поведінці риби чи умов вилову.

Заводні кільця для риболовлі

При виборі заводних кілець обовязково зважайте на корозійну здатність, особливо якщо плануєте рибалити в солоній воді. Для цієї мети варто обирати кільця з нержавіючої сталі чи з антикорозійним покриттям.

Полегшуйте роботу з рибальськими снастями, обирайте заводні кільця у магазині Terra Incognita.

 

Часті питання

Для чого потрібні заводні кільця?

Заводні кільця використовуються для з'єднання гачків, блешень, приманок чи повідців.

З якого матеріалу краще обирати заводні кільця?

Найкращими виробами вважаються завідні кільця з нержавіючої сталі.

Яке максимальне навантаження можуть витримати заводні кільця?

Для вилову великої риби можливо використовуй кільця, котрі витримують до 50 кг.