Відновлювальні напої

Вид сітки:
Новинка

Напій відновлювальний SIS Rego 30 мл

138
Новинка
8
6

Напій відновлювальний SIS Rego Rapid Recovery 1600 г

2 990
від 176 / міс
Новинка
8
6

Напій відновлювальний SIS Rego Rapid Recovery 500 г

1 150
від 68 / міс

Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 g

Немає в наявності
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Відновлювальні напої: джерело енергії після виснажливих навантажень

Під час занять спортом, тренувань, змагань і просто непомірного фізичного навантаження організм втрачає багато енергії та корисних речовин. Щоб повернути фізичну форму в норму і не заподіяти шкоди своєму здоров'ю, доречно використовувати відновлювальні напої. В Україні спортивне харчування такого типу доступне в нашому інтернет-магазині. З нашого асортименту кожен зможе підібрати собі відповідний варіант таких поживних сумішей з урахуванням виду занять, інтенсивності навантажень та інших індивідуальних особливостей.

Відновлювальні напої

Що собою являють та як споживаються відновлювальні напої для спортивного харчування з каталогів кращих сучасних виробників?

Такі поживні суміші складаються з вуглеводів і білків, які швидко засвоюються організмом. У якості вуглеводів може використовуватися кристалоподібна фруктоза або мальтодекстрин, тобто кукурудзяна патока. Білок застосовується соєвий або сироватковий. Також як амінокислоти може використовуватися вівсяне молоко або кокосова вода. Переважно відновлювальні напої, замовити які можна в нашому магазині, збагачені корисними для організму вітамінами й електролітами, що відновлюють водно-сольовий баланс.

Характеристики, склад, особливості вживання напоїв

Ці напої мають приємний смак. Після додавання води вони не віддають молоком. Смак напоїв може бути шоколадним, банановим, вишневим. Одні спортсмени віддають перевагу лише певному варіанту, а інші постійно змінюють смак, дегустуючи різноманітні новинки. Окрім того:

  • До складу напою можуть входити різні компоненти. Це може бути, наприклад, один тільки соєвий білок або цілий комплекс інгредієнтів. Причому з асортименту нашого інтернет-магазину відновлювальний напій замовити онлайн можна навіть відповідний для вегетаріанців. У будь-якому разі склад натуральний, без цукру й ГМО.
  • Ефективність дії напоїв пояснюється використанням оптимально підібраного протеїнового міксу. Так, це може бути поєднання швидкого сироваткового й повільного соєвого протеїнів. Таким чином процес відновлення відбувається й відразу після тренування, й протягом п'яти годин після його завершення.
  • Пропорція напою розрахована так, щоб сприяти швидкому відновленню організму й нарощуванню м'язів. Наприклад, у 100 г концентрату може міститися 25 г білка. Цей момент потрібно враховувати, вибираючи напій. Але також варто пам'ятати, що жоден спортпіт не має замінювати збалансований раціон звичайного харчування.
  • Вживати відновлювальні напої в Києві та інших містах України, як і в усьому світі, спортсменам рекомендується після тренувань. Але вони цілком підходять і для інших етапів інтенсивного життя спортсмена. Завдяки цьому вже наступного дня можна почуватися відновленим, щоб знову приступати до важких навантажень.

Коли рекомендується вживати відновлювальні напої?

Варто врахувати, що для професійних спортсменів прийом будь-якого виду спортпіта потрібно узгоджувати зі спеціальним медпрацівником, наприклад, дієтологом. Однак на нашому сайті відновлювальні напої купити можна з повністю безпечним складом, універсального призначення, у вигляді рідини або порошку. Це продукція британських і німецьких виробників, а конкретно таких брендів, як Nutrixxion і SIS. Можна вибрати варіант зі смаком полуниці, шоколаду, вишні, апельсина або банана в оптимально підходящій розфасовці. Споживати напій рекомендується:

  • відразу після тренування, навіть попри відсутній апетит;
  • дорогою додому, перш ніж прийняти повсякденний обід;
  • після найбільш складних тренувань і відповідальних змагань.

Відновлювальні напої для спортивного харчування

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити відновлювальні напої. Ціни на спортивне харчування такого типу у нас цілком доступні. А їхній склад, ефективність і функціональність відповідає міжнародним стандартам. Ознайомтеся з параметрами позиції, що вас цікавить, у картці товару або ж скористайтеся допомогою наших професійних консультантів.