Спорядження для туризму та походів

Туристичне спорядження - інтернет магазин Terra Incognita

Чи збираєтеся ви в похід вихідного дня або тривалу експедицію, обов'язково потрібно продумати: яке спорядження ви з собою візьмете. Кількість спорядження, а також його характеристики залежать від формату вашого походу. У магазині Terra Incognita ви можете купити товари для туризму з таких категорій:

Намети розрізняються за кількістю шарів - одношарові і двошарові, за обсягом і кількістю людей, яких вони вміщають. Важливим критерієм є матеріал намети - поліамід, поліефір, змішані тканини. Поліефір вважається більш міцним, стійким до розриву і стирання, стійким до впливу ультрафіолету. Тканини змішаного типу використовуються у виробництві внутрішніх наметів, оскільки відрізняються хорошою повітропроникністю.

Купити туристичне спорядження в Україні

Якщо ви вибираєтеся на відпочинок з ночівлею, з вами обов'язково повинен бути спальник - ковдру або кокон. Перший варіант створює більш комфортні умови для ночівлі під відкритим небом, зате займає трохи більше місця в рюкзаку. Також спальники поділяються на літні, зимові, трисезонні. Останній варіант вважається найбільш затребуваним через універсальності: ночувати під такою наметом можна і навесні, і восени. Спальник потрібно вибирати і за типом наповнювача: пух або синтепон. Пухові наповнювачі відрізняються хорошими показниками теплоізоляції і невеликою вагою, але втрачають свої властивості при впливі вологи. Тому в поході пухові спальники потрібно переносити в спеціальному захисному чохлі, щоб уберегти від намокання. Для літнього сезону краще туристичне спорядження купити з температурним режимом близько +8, +5. Літні спальники оснащуються 1-2 шарами утеплювача, різної товщини. У спальниках для міжсезонного застосування використовуються два-три шари утеплювача, екстремальна температура для них складає -2 до -17. Найчастіше, міжсезоння спальні ковдри виконуються в форматі коконів. Зимові спальні мішки, переважно, оснащуються пуховою наповнювачем, тому екстремальна температура таких наповнювачів досягає -35 градусів Цельсія. Важливо пам'ятати про те, що пух втрачає властивості при впливі вологи, а в зимових походах в наметах випадає велика кількість конденсату. З цього випливає, що пуховий спальник потрібно регулярно просушувати.

Все для туризму інтернет магазин Terra Incognita пропонує в широкому асортименті

У магазині Terra Incognita до покупки доступні також рюкзаки в широкому асортименті, які потрібно вибирати відповідно до мети вашого походу. Для нетривалих вилазок цілком підійде маленький рюкзак об'ємом до 50 літрів. У тривалий похід краще вибрати рюкзак з жорстким каркасом - цей елемент конструкції допомагає рівномірно розподілити вагу, уберегти спину від травм. При підготовці до походу потрібно також товари для туризму і відпочинку купити (Київ) з ​​категорії освітлення. Ліхтарик в будь-якому поході з ночівлею - річ незамінна, хоча б для того, щоб забратися в спальник або вийти вночі в туалет. Найзручнішим буде налобний ліхтарик, з яким у вас будуть вільними руки. На будь-якому нічному привалі знадобиться кемпінговий ліхтар, який можна встановити на рівній поверхні або підвісити до верху намети. Вибирайте ліхтарики, які відрізняються невеликою вагою, щоб вам не довелося тягнути зайві 200-300 грам. Головні критерії похідного ліхтарика - легкість і міцність конструкції.