Рятувальні набори

Вид сітки:
Ексклюзив
8
6

Набір Haago Essential Emergency Kit

873
від 52 / міс
8
6

Набір Coghlans Survival Kit-in-a-Can

1 242
від 73 / міс
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Рятувальні набори: Ваша безпека на природі, на відпочинку, у поході та подорожі

У поході, під час відпочинку на природі або у пригодницькій подорожі для людини важливо бути готовим до непередбачених обставин. Одним зі способів убезпечити себе та членів своєї групи може стати рятувальний набір. В Україні ціна таких комплектів може бути різною, залежно від їхньої комплектації. Це незамінний у дорозі аварійний комплект спеціальних предметів, які здатні забезпечити необхідну безпеку та допомогу у разі надзвичайної ситуації.

Рятувальні набори

Рятувальний набір: Користь та призначення

У такий комплект можуть входити різні компоненти, здатні дати людині можливість вижити та захистити себе у складних обставинах чи умовах. Коли людина знаходиться віч-на-віч з природою, для неї завжди існують різного виду ризики та складності. Він може зіткнутися з непередбаченими обставинами, які дозволяють йому продовжити комфортний відпочинок чи рух до наміченої мети. Причини для того, щоб він зміг скористатися рятувальним набором, можуть бути різними:

  • погані погодні умови;
  • травми;
  • дезорієнтація;
  • інші негативні фактори.

Аварійний комплект дуже важливий і необхідний людині для забезпечення її безпеки та захисту в екстремальних ситуаціях. У таких обставинах рятувальний набір стає для людини справжнім «рятівним колом», забезпечуючи його необхідними інструментами та засобами для виживання та виклику допомоги.

Переваги використання рятувального комплекту

Серед основних переваг таких наборів, які мають бути додані до туристичного спорядження, варто назвати лише основні.

Готовність до екстрених ситуацій

Під час подорожі з людиною можуть траплятися різні неприємності. Однак, якими б не були надзвичайні обставини, рятувальний набір надасть йому впевненості та дозволить бути готовим до будь-яких складних подій. Наявність такого комплекту знизить для нього ризики та збільшить шанси на виживання у важких умовах.

Сигналізація та привернення уваги

Підвищити видимість людини, яка потребує допомоги, і допомогти їй привернути до себе увагу рятувальників у разі потреби допоможе аварійний свисток і яскравий флуоресцентний жилет.

Захист від несприятливих погодних умов

Аварійна фольгована ковдра (210х160 см) у рятувальному наборі забезпечить ефективний захист від холоду/спеки, запобігає перегріву/переохолодженню організму:

  • для захисту від холоду/переохолодження прикладіть фольговану ковдру сріблястою стороною до тіла;
  • для захисту від спеки/перегріву — золотою стороною до тіла.

Використовувати фольговану ковдру слід правильно, враховуючи колір фольги.

Орієнтування

Компас в аварійному комплекті допоможе людині визначити напрямок руху і не збитися зі шляху на незнайомій місцевості.

Допомога при травмах

Підігрівач тіла та грілки для рук та пальців ніг можуть пом'якшити наслідки переохолодження та допомогти відновитися після травми.

Висвітлення

У набір також входить яскравий світлодіодний ліхтарик у комплекті з батарейками, який забезпечить освітлення у темний час доби, що особливо важливо для людини, яка перебуває в умовах, де немає електрики.

Рятувальні набори у туристичному спорядженні — це необхідний елемент для забезпечення безпеки та готовності до будь-яких складних та екстрених ситуацій на природі. Набір Haago Essential Emergency Kit доступний в інтернет-магазині Terra Incognita, укомплектований усіма необхідними предметами та аксесуарами, які допоможуть вам вижити в будь-яких умовах.

Набір для виживання

Недорого з доставленням купити рятувальний набір Haago Essential Emergency Kit в Києві або інших міста України можна на сайті магазину Terra Incognita. Не ігноруйте рекомендації бувалих мандрівників та заходьте на сайт нашого магазину, щоб забезпечити себе та членів своєї групи своєчасною допомогою.