Фетбайки

Вид сітки:
Акція
Весняний чек-лист
8
6

Велосипед Drag 26 Tundra Pro AL-29 16

-35% 36 034
23 422
від 1 382 / міс
Акція
Весняний чек-лист
8
6

Велосипед Drag 26 Tundra TE D-20

-35% 75 766
49 247
від 2 906 / міс
Акція
Весняний чек-лист
8
6

Велосипед 26" Pride Donut 6.3 рама

-25% 43 160
32 370
від 1 910 / міс
Весняний чек-лист
8
6

Фетбайк Kona Woo 2022

82 836
від 4 887 / міс
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Чим відрізняється фетбайк від звичайного велосипеда?

Серед широкого розмаїття велосипедів інколи досить легко загубитися. Наприклад, не так давно на ринку з'явився фетбайк — це велосипед, розроблений спеціально для поїздок складною місцевістю.

Фетбайки

Ключова відмінність фетбайка – ширші та масивніші покришки, котрі можуть з легкістю проїхати там, де звичайний велосипед не проїде. В магазині Terra Incognita ви можете фетбайк купити в Україні, обравши для себе найкращу модель.

В яких випадках доцільно використовувати фетбайк?

Найкраще зарекомендував себе фетбайк при поїздках по:

 • засніжених трасах;
 • дорогах з великою кількістю піску;
 • бруду, в тому числі коли він висох та утворив нерівний рельєф;
 • місцевості з високою травою.

Головна відмінність фетбайку — знижений тиск у шинах, більший розмір покришок. Це зумовлює універсальність пересування непрохідною місцевістю.

Фетбайк з'явився у відповідь на запит людей, котрим потрібно пересуватися по курній дорозі, піску, бруду, місцевості з травою чи засніженою дорогою. На таких ділянках звичайний велосипед провалиться та впаде, а райдер може отримати травму. При використанні широких покришок та зниженого тиску в шинах, покращується зчеплення з поверхнею. Як наслідок, шини не ковзають, не виляють, а райдер не падає, а може з легкістю пересуватися.

Серед різноманіття моделей фетбайків можна виокремити модифікації для:

 • поїздок містом;
 • туризму, пересування перетнутою місцевістю;
 • перегонів та змагань на різному рельєфі.

Популярні різновиди фетбайків

Велосипед DRAG 26 Tundra Pro 29 — фетбайк, на котрому встановлено круті шини Vee Tire Bulldozer. Ці шини – це справжній бегемот шириною 4.7 дюйми, створений для підкорення доріг, незалежно від того, наскільки вона є мякою, пухкою чи вологою. На такому велосипеді ви зможете легко проїхати через сніг, пухкі камені, пісок, глибокі стежки чи будь-яку іншу місцевість, де інші велосипеди просто застрягнуть. З Tundra Pro ви знову відкриєте для себе улюблені маршрути, за будь-якої погоди.

Завдяки масивним покришкам та якісно новому зчепленню ви легко здолаєте будь-які перешкоди. Цей фетбайк точно для вас, якщо ви готові до розваг на різних типах місцевості. Жорсткість та міцність велосипеда гарантує рама, виготовлена зі сплаву 6061, з використанням технології просунутого гідроформінгу.

Велосипед DRAG 26 Tundra TE D-20 M-18 — ще одна цікава модель для пригод на гірській та перетнутій місцевості. Це надійний та маневровий байк, створений для того, щоби ви могли відкривати для себе гірські стежки та долати складні маршрути.

Основні причини обрати модель DRAG 26 Tundra TE D-20 M-18:

 • легка та міцна рама, виготовлена з алюмінію – завдяки цьому велосипед відрізняється витривалістю та малою вагою, що дозволяє з легкістю маневрувати на трасах, піднімати його на підйомах;
 • 26-дюймові колеса — середній розмір забезпечує гарне поєднання стійкості та маневровості, дозволяє з комфортом їздити гірськими маршрутами;
 • амортизаційна вилка — велосипед оснащено передньою амортизаційною вилкою, котра гарно поглинає удари, нерівності на трасі, підвищуючи рівень комфорту;
 • трансмісія з 20 передачами дозволяє обирати оптимальний спротив для підйомів та спусків, забезпечуючи повний контроль над велосипедом;
 • гідравлічні дискові гальма, завдяки яким забезпечується ефективне та надійне гальмування в різних умовах;
 • сучасний дизайн з виразними кольорами та графікою надають байку сміливого, спортивного вигляду;
 • зручне ергономічне сідло та кермо дозволяють знайти комфортне положення при катанні, навіть на довгих дистанціях.

Kona Woo 2022 — супер фетбайк, на якому ви зможете перевозити багато спорядження. Це можливо за допомогою трикомпонентного кріплення. Фетбайк побудовано на жорсткій карбоновій вилці, що робить його ідеальним вибором для катання пісочними та засніженими ландшафтами. Завдяки геометрії рами, потужним гідравлічним дисковим гальмам та 12-швидкісній трансмісії, ви зможете повністю контролювати цей велосипед на засніжених трасах.

Велосипед фетбайк

Обрати свій ідеальний фетбайк вам завжди допоможуть у магазині Terra Incognita.