Велосипедні колеса

Вид сітки:
Акція
Весняний чек-лист
8
6

Колесо переднє Mavic 29" Crossmax Boost без покришки, бескамерне, під дискове гальмо 6 болтів

-40% 6 244
3 746
від 221 / міс

Колесо заднє Mavic 29" Crossmax Boost без покришки, безкамерні, під дискове гальмо 6 болтів

Немає в наявності
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Сучасні велосипедні колеса: їхні характеристики та особливості вибору

Цей елемент конструкції велосипеда тільки ззовні здається простим. Але насправді колесо характеризується дуже багатьма параметрами. А в підсумку від правильності його вибору залежать ходові характеристики самого велосипеда. Тому так важливо правильно вибрати й купити велосипедні колеса. В Україні це найпростіше зробити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо й інші комплектуючі за помірними цінами від найкращих сучасних виробників, включно з торговою маркою Mavic. Причому ми гарантуємо оригінальність її продукції, а значить — найдостойніші характеристики кожного виробу.

Велосипедні колеса

За якими критеріями важливо вибрати й купити велосипедне колесо?

У процесі вибору такого елемента конструкції байка потрібно враховувати цілий комплекс критеріїв. Розібратися з ними можна, орієнтуючись за фільтрами на сайті нашого інтернет-магазину. Велосипедні колеса замовити у нас можна будь-яких видів. Пропонуємо звід критеріїв для вибору цих компонентів байка.

Розмір колеса

Це, мабуть, основна його характеристика. Адже якщо вибрати неправильний розмір, то колесо просто не стане на місце. Розмір може бути двох видів.

Загальний розмір колеса

Це діаметр обода з висотою покришки. Він має відповідати геометрії рами, а точніше спереду — висоті вилки, а ззаду — висоті пір'я. Вимірюють загальний діаметр у дюймах. Можна вибрати колеса:

 • для дитячих велосипедів з діаметром від 10 до 16 дюймів;
 • для нових універсальних велосипедів діаметром 27,5 дюйма;
 • для гірських велосипедів або найнерів МТБ діаметром 29 дюймів.

Вибір ширини покришки

Цей розмір має бути меншим, ніж відстань між двома частинами вилки й пір'я. Інакше відбуватиметься значне тертя. Замовити велосипедні колеса за шириною покришки можна:

 • вузькі — шириною від 18 до 25 мм;
 • середньорозмірні — до 37 мм;
 • широкі — від 35 до 57 мм;
 • надширокі — шириною 75 мм.

Матеріал обода

За цим критерієм можна купити велосипедні колеса, а точніше їхні ободи таких видів:

 • Сталеві. Вони вважаються важкуватими, та надзвичайно міцними й довговічними за умови нормального догляду.
 • Алюмінієві. Такі ободи легкі, швидкі в ходу, підходять для спортивних, гібридних і гірських велосипедів.
 • Титанові та магнієві. Це, можна сказати, вдосконалений алюмінієвий варіант, позбавлений його недоліків.
 • Карбонові. Цей варіант можна назвати ідеальним, враховуючи міцність, легкість, довговічність таких велосипедних коліс.

Інші властивості

Якщо вам потрібно вибрати й замовити велосипедне колесо, на сайті інтернет-магазину компанії Terra Incognita ви легко зможете підібрати необхідний варіант, орієнтуючись за фільтрами на сайті. Зокрема, вам варто звернути увагу на такі моменти:

 • Вид обода. Він може бути звичайним, тобто одинарним. Такий варіант застосовується в більшості аматорських велосипедів. А подвійні або потрійні, тобто посилені велосипедні ободи, використовуються в тому разі, якщо на байк передбачаються істотні навантаження.
 • Особливості отворів під спиці. Якщо на них встановлені спеціальні втулки, то такий обід називається пістонованим. Завдяки цьому збільшується міцність конструкції, адже спиці виходять захищеними від виламування, що зазвичай можливо при падінні чи при ударі по колесах.
 • Конструкція покришки. Вона може бути безкамерною, що забезпечує більш високий захист від проколів і порізів, а також можливості ремонту без зняття шини з колеса. Клінчерна покришка передбачає наявність велосипедної камери та є більш ремонтопридатною.
 • Протектори покришки. Вони можуть бути сліковими, тобто майже повністю гладкими, лише з каналами під відведення води. Напівсліки вважаються усередненими універсальними. Позашляхові мають високий протектор і напівжорстку гуму з високим зчепленням. А зимові — найпотужніші протектори з шипами для руху по обмерзлій дорозі.

Колеса для велосипеда

Якщо вам потрібно вибрати й замовити велосипедні колеса, в каталозі інтернет-магазину компанії Terra Incognita ви знайдете достойний їх асортимент. Своє замовлення ви отримаєте в лічені дні на будь-яку зазначену вами адресу по території України.