Ремнабори

Вид сітки:

Швейний набір Kombat UK S95

Немає в наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Як правильно доглядати за військовою формою?

Тактичний одяг експлуатується в польових, часто екстремальних, умовах, тому потребує відповідного догляду. Часто військовий одяг може рватися, тому військовослужбовцям доцільно буде ремнабір для військового одягу купити в Україні. Такий компактний набір допоможе швидко відновити елементи одягу, котрі раптово втратили свою функціональність. Такий ремнабір допоможе полагодити одяг побратима, швидко відновивши боєздатність підрозділу.

Ремнабори

Ключові правила догляду за військовим одягом

Щоби військова форма мала охайний вигляд, її потрібно чистити регулярно, в міру забруднення. В цивільних умовах прати одяг потрібно в режимі, котрий відповідає типу тканини.

Тканини з бавовни та змішаного складу можна прати при температурі 30-40 градусів, із додаванням звичайного порошку чи гелю для прання. Можливо використовувати відбілювач чи плямовивідник для виведення плям, за необхідності.

Речі з бавовни потрібно прати вручну чи в делікатному режимі, при температурі не вище 30 градусів.

Зносостійкий ріп-стоп дуже часто використовується для пошиття військової форми. Ця тканина відрізняється високими показниками міцності, тому не вимагає делікатного догляду. Оптимально обирати режим прання при температурі 40-50 градусів. Після прання таку форму не варто відтискати, щоби уникнути утворення складок.

Щоби військовий одяг та спорядження прослужили довше, бажано обирати відповідні засоби з догляду. Зокрема для прання вовни, мембранних тканин варто застосовувати відповідні мийні засоби.

Ремонт військового одягу в польових умовах

Спеціально для цього завдання були створені компактні ремонтні набори. До складу подібних наборів, залежно від модифікації, можуть входити:

  • шпильки;
  • наперсток;
  • ґудзики;
  • нитки маскувальних відтінків;
  • голки та ножиці.

Такий набір допоможе швидко залатати дірку, пришити загублений ґудзик в умовах, далеких від цивілізації. Використання подібного ремнабору дозволить зосередитися на виконанні тактичних завдань, не відволікаючись на дефекти на одязі. Набір поміщений у компактний чохол, виготовлений з надійного матеріалу 600D Tac-Poly.

Застосування водовідштовхувального просочення

В складних умовах підвищеної вологості, частих дощів, може виникнути потреба у використанні спеціального водовідштовхувального просочення.

Водовідштовхувальне просочення слід поновлювати регулярно, адже його ефективність знижується в міру накопичення бруду, жиру, а також після прання одягу.

Просочення має ряд переваг:

  • можливість використання на всьому верхньому одязі, спальних мішках із синтетичних тканин;
  • можливість прання з іншими не водонепроникними речами;
  • безпечний склад.

Перед нанесенням водовідштовхувального просочення одяг потрібно очистити, найкраще буде випрати, після цього висушити насухо. Просочення нанести на всю поверхню виробу, дати просохнути. Таку обробку слід повторювати після кожного прання чи після сильного намокання одягу.

Нанесення латок на військовий одяг

Тактичний одяг також можна ремонтувати із використанням клейких латок, котрі можуть мати різний формат — стрічка чи невеликі шматочки. За допомогою таких клейких латок можна усунути розриви чи порізи на одягу з тканини ріп-стоп, мембранної тканини, а також на спальниках, наметах чи іншому спорядженні. Клейкі латки не залишають липких слідів, витримують намокання, та навіть прання в машинці через добу після нанесення.

Міцні клейкі латки стійкі до пошкоджень, намокання та перепадів температур.

Набори для ремонту

В магазині Terra Incognita вам допоможуть обрати ремнабори та інші корисні аксесуари з догляду за військовим одягом та спорядженням. Консультанти магазину завжди допоможуть обрати потрібний комплект для догляду за одягом, а також нададуть відповіді на всі питання, що стосуються ремонту, відновлення властивостей одягу.