Маскувальні фарби

Вид сітки:

Фарба маскувальна Recoil аерозольна

295
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Аерозольні маскувальні фарби — вдале камуфлювання техніки, зброї, обладнання

Одним із ключових моментів, котрому навчають у військовій справі, є мистецтво маскування. Для цього використовуються різноманітні засоби: маскувальні сітки, камуфляж, маскувальні властивості рельєфу на відкритій місцевості. Одним із цінних засобів для маскування зброї, техніки та обладнання вважаються маскувальні фарби, котрі випускаються у вигляді спреїв чи пасти. Пастоподібні фарби, створені на основі масел, призначені для нанесення на шкіру, тоді як аерозольні фарби розроблені для маскування інвентарю військових. Також маскувальні фарби купити в Україні буде доцільно для мисливців, для котрих маскування вважається одним із факторів успішного полювання.

Маскувальні фарби

Переваги аерозольних фарб для маскування

В каталозі магазину Terra Incognita представлена високоякісна аерозольна фарба Recoil, представлена в балончику місткістю 100 грамів. Така маскувальна аерозольна фарба після нанесення створює потужний маскувальний ефект. Оскільки спрей має ефект антивідблиску, то він забезпечує ефект розмиття контурів предметів та поверхонь. Шляхом комбінування декількох відтінків аерозольної фарби можна напрочуд добре замаскувати військовий транспорт, спорядження чи техніку.

Аерозольна фарба представлена популярними камуфляжними відтінками: койот, олива, пісочний, чорний, коричневий, білий.

Підбирати відтінки маскування потрібно з урахуванням місцевості, наприклад, чорний, пісочний та коричневий — найпопулярніші кольори, котрі повсюдно зустрічаються в природі. Відтінки олива та койот найкраще використовувати в період, коли на деревах та кущах достатньо листя. Фарбу білого кольору можна використовувати в зимовий час, а на місцевості вже випав сніг.

Найкращого ефекту маскування можна досягти, якщо маскувальну фарбу наносити не одним, а кількома відтінками. Таким простим чином ви створите максимальне розмиття контурів техніки та броньованого та автомобільного транспорту.

Важливі переваги маскувальної фарби

Серед причини обрати саме фарбу в аерозолі Recoil слід відзначити:

  • фарбу можна наносити на метал, алюміній, скло, дерево, камінь та навіть пластик;
  • може використовуватися для нанесення на спорядження, техніку, човни, транспорт, зброю, шоломи;
  • має високий рівень стійкості до сонячних променів, вологи, вицвітання, температурних перепадів та інших атмосферних впливів;
  • інноваційна формула забезпечує гарну адгезію до різних поверхонь та швидке висихання;
  • стійкість до температури до 110 градусів.

Колірна палітра фарби розроблена для мисливців, військових, а також любителів військово-спортивних ігор. При розробці колірної гами використовувались оригінальні коди та пантони армій НАТО.

Правила користування аерозольною маскувальною фарбою

Як правильно наносити маскувальну фарбу:

  • на підготовчому етапі очистити поверхні від бруду, іржі, олії, а також та знежирити;
  • струшувати балон протягом 2-3 хвилин, зробити пробне нанесення;
  • тримати балон при нанесенні на відстані 25 см від поверхні;
  • перед нанесенням наступного відтінку фарбі потрібно дати висохнути протягом 5-10 хвилин — при висиханні фарба набуває матового ефекту.

Повністю (на відлип) фарба висихає протягом 45 хвилин, а повна полімеризація відбувається за 24 години.

Інколи розпилювач може забиватися, для його очищення потрібно перевернути балон і розпилити фарбу протягом кількох секунд.

Посилити маскувальний ефект фарби можна за допомогою допоміжних засобів – маскувальних сіток, маскхалатів. Для непомітного пересування мисливців, військових, слід використовувати кремоподібну фарбу для шкіри. Така фарба наноситься на відкриті ділянки тіла, щоби зробити людей на відкритій місцевості непомітними.

Маскувальні фарби для військового спорядження

В магазині Terra Incognita ви можете обрати різні відтінки аерозольної маскувальної фарби, а також додаткові засоби для камуфлювання техніки, особового складу.