Збройові ремені

Вид сітки:
Ексклюзив
Акція

Ремінь збройовий Tactical Extreme трьохточковий

-50% 228
114
8
6

Ремінь для зброї двоточковий Kombat UK Double Point Bungee Sling

870
від 51 / міс
8
6

Ремінь Condor Speedy 2 Point Sling

1 520
від 90 / міс
Новинка
8
6

Ремінь рушничний Condor Speedy двоточковий

1 520
від 90 / міс
8
6

Ремінь для зброї одноточковий Kombat UK Single Point Bungee Sling

723 – 870
від 43 / міс
Новинка
8
6

Ремінь рушничний Condor Cobra одноточковий

1 990 – 2 420
від 117 / міс
Новинка
8
6

Ремінь рушничний Condor Adder одноточковий

1 870
від 110 / міс
6

Ремінь Tramp Belt

399
від 24 / міс

Ремінь Tasmanian Tiger Multipurpose Sling

Немає в наявності
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Основні функції та різновиди збройових ременів

Для комфортного та безпомилкового користування зброєю важливо використовувати додаткове спорядження. Одним із таких важливих аксесуарів є збройові ремені, купити в Україні котрі ви можете в магазині Terra Incognita.

Збройові ремені

Переваги збройових ременів

Збройові ремені є важливим військовим спорядженням, із котрим зручно носити зброю, оперативно переводити її в бойове положення. Також бойовий ремінь допомагає прицілюватися ефективніше.

Перші збройові ремені почали з'являтися, коли у військових з'явилась потреба переносити великі вантажі на довгі дистанції. Поступово все почало змінюватися — почали використовувати міцніші матеріали, з'явилися додаткові зручні кріплення та карабіни. Сучасний збройовий ремінь — обов'язкова частина екіпірування військових.

Матеріали виготовлення збройових ременів

Найчастіше збройові ремені виготовляються з таких матеріалів:

  • Шкіра — цей натуральний матеріал застосовується найчастіше. Збройові ремені застосовують для носіння мисливських рушниць чи іншої зброї класичного типу.
  • Брезент — матеріал має не надто високу міцність, при цьому погано ковзає, однак має доступну ціну.
  • З синтетичних матеріалів часто застосовують нейлон, кордуру, капрон — вони досить легкі, міцні, гарно ковзають, при цьому коштують недорого.

Класифікація збройових ременів за кількістю точок

Окрім матеріалів ремені розрізняють за кількістю точок кріплення:

  • одноточкові;
  • двоточкові;
  • триточкові.

Одноточкові — такі ремені фіксуються до зброї однією точкою, найчастіше прикладом. Такий ремінь дозволяє швидко скинути рушницю, підвищує ефективність прицілювання, має малу вагу. Подібна конструкція дозволяє швидко змінювати плечі.

По суті такий ремінь — це петля, котра кріпиться з одного кінця зброї, як правило, за задню антабку. Такий ремінь дуже зручний під час бойових дій в будівлях чи на міських вулицях. Навіть коли зброя повністю опущена, вона лишається під рукою.

Проте з використанням рушниці з довгим стволом такий ремінь може давати не надто щільне прилягання.

Двоточковий ремінь кріпиться за дві антабки (на ложе, біля цівки та прикладу), забезпечуючи зручність при перенесенні зброї. Такий ремінь відкриває перед військовим декілька способів носіння рушниці — на плечі, за спиною, через плече. Якщо перечепити два кріплення на задню антабку, ремінь перетворюється на одноточковий. З недоліків — незручність при зміні плечей, зміні похідного на бойове положення.

Триточкові — головна відмінність це наявність у конструкції стропи, котра проходить уздовж стовбура. Ця особливість дозволяє повністю контролювати зброю з будь-якого положення. Саме цей ремінь називають тактичним. Система такого ременя дозволяє швидко перетворити його на одноточковий, за секунди скинути зброю.

Такий ремінь рівномірно розподіляє вагу стовбура, допомагає носити габаритну зброю без проблем. Саме такий ремінь залишається найпопулярнішим серед військових.

При купівлі збройового ременя звертайте увагу на фурнітуру — фастекси, карабіни. Вони мають легко застібатися та розстібатися, бути стійкими до впливу ударів та мінусових температур.

Для мисливства найкраще обирати двоточковий ремінь. Він має просту конструкцію та доступну ціну, забезпечує необхідний комфорт під час полювання.

Популярні моделі збройових ременів

Модель Tactical Extreme розрахований на підвіс автомата чи рушниці. Застібка фастекс дозволяє регулювати ремінь до потрібного розміру.

Kombat UK Single Point Bungee Sling — одноточковий збройовий ремінь, виготовлений з міцного нейлону. Внутрішня гумка добре розтягується (на 14 сантиметрів). Для зручності користування на ремені передбачено три пряжки фастекс.

Ремінь Tasmanian Tiger Multipurpose Sling — універсальний багатофункціональний ремінь, котрий можна застосовувати не лише для зброї, але й для носіння сумок та інших предметів. Такий ремінь одягається на шию чи через плече, швидко регулюється по довжині. Також ця модель має змінні кінці — з гаками, лямками чи петлями.

Ремені для зброї

Обрати оптимальний ремінь для зброї вам допоможуть працівники магазину Terra Incognita.