Жироспалювач Stark Pharm Stark Lipo 3D - 60caps

Жироспалювач Stark Pharm Stark Lipo 3D - 60caps

0 відгуків Код: 46156
389
Виробники
НаявністьНемає в наявності
Доступні варіанти
Смак
 • Без смаку Без смаку

Жироспалювач Stark Lipo 3D. Це комплекс тільки перевірених і якісних жироспалюючих добавок на ринку.

Головний рослинний алкалоїд дерева Йохімбе (Yohimbe) зі стимулюючою дією, афродизіак. Застосовується бодібілдерами для схуднення, сушки м'язів, підвищення лібідо. Йохімбін почав використовуватися як засіб для лікування еректильної дисфункції та стимулятор чоловічої потенції. Йохімбін виявляє на організм людини виражену симпатолітичну та стимулюючу дію.

За рахунок здатності інгібувати МАО (моноамінооксидазу) має антидепресивний ефект. Йохімбін має спорідненість до альфа 2-адренорецепторів, помірний афінітет до альфа1-адренорецепторів, 5-HT1A, 5-HT1B, 5-HT1D, 5-HT1F, 5-HT2B, та D2 рецепторів, і слабкий афінітет до 5-HT1E, 5 HT2A, 5-HT5A, 5-HT7, та D3 рецепторів. Йохімбін блокує альфа1-адренорецептори, альфа2-адренорецептори, 5-HT1B, 5-HT1D, 5-HT2A, 5-HT2B, і D2 рецептори, і збуджує з 5-HT1A рецепторами.

Дія йохімбіну була детально досліджена в роботі Kenneth Grasing, MD та співавторами, яка проводилася з метою вивчення переносимості та фармакодинамічних властивостей речовини у досить великій дозі (22 мг). В експерименті брали участь здорові молоді люди, вивчався вплив на настрій, серцеву діяльність, артеріальний тиск та ін.

Була встановлена ​​хороша переносимість, швидка швидкість засвоєння та виведення речовини. При вживанні разом із жирною їжею спостерігалося зниження концентрації у крові. Вчені показали, що навіть високі дози не призводять до розвитку побічних ефектів, помірно підвищуючи частоту пульсу, дихання, знижуючи при цьому артеріальний тиск. Істотний вплив йохімбін здійснював на психіку, ініціюючи ряд психостимулюючих ефектів: збудження, поліпшення настрою, та ін. Крім того, йохімбін здійснює збуджуючий вплив на ЦНС, покращуючи когнітивні функції, ментальну концентрацію, дозволяє тренуватися довше та інтенсивніше.

Як відомо, більшість жироспалювачів діють як стимулятори секреції адреналіну, який, у свою чергу, збуджує альфа та бета-адренорецептори. При збудженні бета-рецепторів відбувається руйнування жиру, а при збудженні альфа-рецепторів спостерігається зворотний ефект: гальмування вивільнення адреналіну та накопичення жиру у жирових депо. Блокуючи альфа-рецептори, йохімбін дозволяє жиру безперешкодно руйнуватися із виділенням енергії.

Є й додаткові причини, що диктують необхідність блокування альфа 2-адренорецепторів. Це дозволяє знизити артеріальний тиск, який часто підвищується при вживанні жироспалювачів, а також посилити кровообіг у жировій тканині, за рахунок чого прискорюється транспорт жирних кислот до місця руйнування.

Труднощі позбавлення жиру в деяких місцях пояснюють саме великою кількістю альфа 2-адренорецепторів, тому йохімбін може допомогти прицільно видалити жирові відкладення в найбільш проблемних місцях.

Синефрин. Термогенний жироспалювач проблемних зон для жінок та чоловіків. Синефрин, натуральним джерелом для якого є екстракт гіркого апельсину вважають найкращим аналогом ефедри або екстракту ефедри, яку заборонили для використання у спортивному харчуванні та вільному продажу на ринку. У медицині синефрин використовують у дозуваннях, що перевершують використовувані в спортивному харчуванні в рази, через практично відсутні побічні ефекти при дозуванні до 50 мг на кожні 50 кг ваги тіла. Останнє справедливе при використанні препарату соло, без комбінації з іншими стимуляторами чи жироспалювачами. Синефрин працює схоже з ефедрином або адреналіном. Як показують дослідження, він функціонує вибірково як агоніст (взаємодія з рецептором) бета-3-адренорецепторів. Останнє в результаті дає вивільнення жирових запасів із клітин (так званих, адипоцитів). При цьому синефрин локально спалює жирові відкладення, не торкаючись м'язових волокон.

DMAA. Екстракт герані (також відомий як геранамін, метилгексанамін, 1,3-диметиламіламін, 1,3-диметилпентиламін, 2-аміно-4-метилгексан) - це добавка стимулюючої дії. DMAA має стимулюючі властивості в 4-10 разів сильніші, ніж кофеїн. Використовується у виробництві спортивного харчування (в жироспалюючих та передтренувальних комплексах). У жироспалювачах виконує роль стимулятора, термогенної речовини та блокатора зворотного захоплення адреналіну та норадреналіну.

Цей препарат особливо рекомендований людям сфери обслуговування, офісним працівникам та людям керівних посад. Неодноразові випробування, досвід вживання простих людей, а також спортсменів силових та аеробних напрямків довели, що L-Theanine працює.


Ефекти від використання:

 • Підвищення працездатності
 • Психофізична стимуляція
 • Посилення спалювання жиру
 • Пригнічення апетиту
 • Поліпшення настрою
 • Фокусування свідомості


Кофеїн. Це дієвий «чесний» засіб, що підвищує працездатність. Величезна кількість наукових експериментів демонструє, що він здатний покращити результати роботи на 22%. Разом із ДМАА вони працюють синергетично, тобто ефект більший, а навантаження на організм менше ніж окремо збільшувати концентрацію кожного з них.

Теанін (L-Theanine). Натуральна добавка з листя зеленого чаю, основна дія якої – релаксація нервової системи. Для людей, які не відвідують тренажерний зал, постійні стреси можуть призвести до різних захворювань на нервовому ґрунті, що негативно позначиться на робочому процесі та особистому житті загалом. Для спортсмена, який налаштований на певний результат, будь-яке переживання – це викид кортизолу, що спричиняє активізацію катаболізму.


Особливості:

 • Нівелює побічні ефекти додаткових стимуляторів
 • Підсилює ліполіз (розщеплення жиру на складові жирні кислоти)
 • Покращує настрій
 • Знімає психоемоційну напругу
 • Розслаблює ЦНС
 • Допомагає зняти депресивний стан


L-Теанін - крім стимулюючої дії дана амінокислота має властивість жироспалення, але на відміну від жироспалювачів, у нього немає негативного впливу на щитовидну залозу і серцево-судинну систему. За рахунок заспокоєння нервової системи нормалізується робота шлунково-кишкового тракту, а також прискорюється обмін речовин.

Спосіб використання: Почніть прийом із однієї капсули двічі на день. Максимальна безпечна разова порція (для абсолютно здорової людини понад 80 кг) Stark Lipo 3D становить 2 капсули за прийом. Запиваючи склянкою води на порожній шлунок.

Приймайте вранці і вдень, між прийомами їжі (мінімум за годину після і до прийому їжі, краще за дві). Прийом разом з їжею значно зменшує корисні жироспалюючі властивості добавки, а за рахунок підйому інсуліну, викликаного ним, ще й зробить зворотний процес.


Характеристики:

 • Склад (на одну капсулу): Вітамін В2 (рибофлавін) – 2 мг, Вітамін В3 (ніацин, РР) – 5 мг, Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) – 3 мг, Вітамін В7 (біотин, Н) – 20 мкг, Вітамін В12 (ціанокобаламін) – 20 мкг, Вітамін С (аскорбінова кислота) – 200 мг, Селен (натрію селеніт) – 30 мкг, Йохімбе 8% екстракт (5 мг йохімбін) – 62,5 мг, Синефрин – 20 мг, Кофеїн – 200 мг, Геранамін (DMAA) – 20 мг, L-теанін – 100 мг, Біоперин (екстракт чорного перцю) – 5 мг
 • Тип: Комплекс
 • Країна виробник: Україна
 • Форма випуску: Капсули
 • Веганський продукт: Ні
 • Наявність цукру: З цукром
 • Наявність глютену: З глютеном
 • Ціль: Для сушіння тіла

Характеристики Жироспалювач Stark Pharm Stark Lipo 3D - 60caps

Тип продукції
Комплексні жироспалювачі
Форма продукту
Капсули
Для кого
Універсальні
Країна виробник
Україна
Вага
810 г
Цікавить додаткова інформація? Для того, щоб задати питання необхідно авторизуватися

Питання Жироспалювач Stark Pharm Stark Lipo 3D - 60caps

Залишіть свій відгук про цей товар Для того, щоб залишити відгук необхідно авторизуватися

Відгуки Жироспалювач Stark Pharm Stark Lipo 3D - 60caps