Почисти свій одяг та спорядження від ковтунців за донат на ЗСУ

Ти можеш прийти до будь-якого з наших фізичних магазинів і почистити собі речі від ковтунців за донат для наших захисників.

Ми подумали, що певно у кожного з нас є речі, що трохи вже побачили світ і трохи покошлатилися: улюблена флісова кофтинка, яку ще носиш з універу чи зовсім нові штани. І через брак часу і сил до ковтунців (так, це ковтуни, катишки) просто не доходять руки.

Тому пропонуємо привести в порядок свої речі у нас в магазинах: у кожному магазині є місце та машинка для чистки одягу від ковтунців. Ідеш з роботи - зайшов до магазину - і кофтинку почистив і ще й новий рюкзак придивився. Одні плюси)

За користування машинкою встановлюємо плату у вигляді донату на будь-яку суму для ЗСУ.

Чому ковтунці з’являються?

Найчастіше ковтунці (ми їх ще називаємо катишки, кошлатки) виникають на синтетичних тканинах, чи на тканинах, в складі яких є синтетика. В основному це відбувається через статичну електрику: тертя тканин між собою або з іншими поверхнями створює електростатичний заряд, що призводить до притягування пилу та інших дрібних частинок до одягу.

Ще може вплинути:

Сухе повітря: В зимовий час, коли повітря дуже сухе (наприклад, через опалення в приміщеннях) заряджання статичною електрикою стає більш інтенсивним, що може підвищити кількість ковтунців.

Тертя від руху: При русі людина може тертися з поверхнею крісла, автомобільного сидіння тощо також може сприяти формуванню ковтунців на одязі.

Застосування засобів для чищення одягу: Деякі засоби для чищення або зміцнення тканин можуть збільшувати статичний заряд, що призводить до збільшення кількості ковтунців.

Поява ковтунців не означає, що ваш одяг неякісний. Це особливість синтетичних волокон, її треба враховувати при виборі одягу і бути готовим, що появи ковтунців не уникнути.

Де можна скористатися цією послугою?

У всіх наших фізичних магазинах, адреси - ТУТ.

Чим саме буду чистити одяг?

У кожному магазині є отакі машинки. Тут можна переглянути всі характеристики.

Чи я зможу принести будь-який одяг?

Так, це може бути будь-який одяг і спорядження, на яких утворилися ковтунці.

Чи я не пошкоджу свої речі через цю машинку?

Такими машинками ми почистили свої речі (фотозвіт додаємо). Звісно, необхідно враховувати особливості ваших речей, тому якщо вагаєтеся - краще спробувати на одній речі для початку.

Я можу принести свої речі у будь-який день?

Послугою можете скористатися у будь-який час роботи наших магазинів, актуальний графік ТУТ.

Як дізнатися, що кошти ви передасте на ЗСУ?

Для цієї послуги ми створили окрему банку , де ви будете бачити наявну кількість зібраних донатів. На початку місяця ми будемо звітувати за суму зібраних коштів і на які потреби їх використали.