Товари для альпінізму

Товари для альпінізму, та ціни в Terra Incognita

Досить таке універсальне слово, змушує задуматись, що мається на увазі товари для альпінізму? Це не тільки страхувальні системи, багато карабінів та іншого спорядження, яке потрібно для альпінізму. Чи пам'ятаєте такий момент, коли під час проходження маршруту, ви ставите свої закладні елементи. А от витягнути вже не так і легко, як здавалось на перший погляд. Тут бренд DMM виготовив екстрактор Nutbuster, який призначений для витягання закладних елементів. Щось новеньке серед спорядження, але досить корисна річ. А згадайте, скільки нецензурної лексики, лунало в той час, коли було важко забрати закладний елемент. Зараз це звучить просто смішно, адже не потрібно нервувати, та прикладати багато сили для витягання. Ох, же ці закладки. Вони не тільки підступні, ще й різних розмірів, для різних типів щілин.

Як працює закладний елемент? Ще до початку маршруту, ви готуєтесь до його проходження. Одягаєте страхувальну систему, берете відтяжки, спусковий пристрій, скельники та бажано магнезію. Завжди перед стартом, піднімаєте голову, щоб глянути куди буде проходити маршрут, якщо ви лізете його вперше. На даному маршруті, який ви оберете, не всюди будуть стояти шлямбурні вуха, де можна поставити відтяжку. Для цього ви берете з собою кілька штук закладних елементів, різних номерів, вони позначені цифрами від 1 до 10. Там де настав момент класти закладний елемент, ви оцінюєте розмір щілини, та пробуєте запихати, ту закладку, яка буде краще триматись, тобто не випадати з неї. Зазвичай їх запихають з низу до верху. Це вже залежно від ситуації. Дуже часто бувають такі моменти, коли запхати легко, а от витягнути вже важче. Чим більше докладати зусиль, можливий такий варіант, що трос на закладці обірветься. То, щоб не траплялось таких ситуацій користуйтесь інструментом для витягання закладних елементів, що називається екстрактор. Такі елементи можна купити в магазинах Terra Incognita.

Високоякісні товари для комфортного альпінізму в інтернет-магазині Terra Incognita

У наших магазинах, ви можете купити все найнеобхідніше спорядження для альпінізму, від основного до аксесуарів. Головне, щоб воно завжди використовувалось. А то ми знаємо альпіністів, які купили новий карабін, та ще не сильно хочуть його використовувати, адже це новий ще й колір особливий. Можливо нехай ще лежить. Так буває не тільки з карабінами. Інша справа, коли на закупи спорядження приходять новачки, для них це все нове, яке потрібно використовувати, не зважаючи на те, що спорядження було тільки, що куплено. Так от любі друзі, давайте бути відважними та, не використовувати, те спорядження, що вже виходить з терміну експлуатації. Адже навіть спорядження має певний термін, щодо кількості років використання.

Альпінізм завжди був розвивальним та заманливим видом спорту. Це не дивно, бо під час тренування задіюються всі види м'язів, залишаємось в хорошій фізичній формі. Навіть якщо почалась зима, це не проблема, є багато діючих скеледромів, на яких можна займатись, навчатись чогось нового, та влаштовувати змагання з товаришем хто швидше пройде маршрут. А вже потім ті уміння, що здобули, можна реалізувати на скелях. Якщо потрібне спорядження по дорозі на скелі завітайте в наші фізичні магазини. Ваш товариш скаже, що він тільки забіжить за магнезією, а вийде тільки через годину з великим пакетом, не дивуйтесь, такі альпіністи, якщо бачать щось цікаве та потрібне, вони беруть не задумуючись, чи воно потрібно в цей момент.

Якщо, ви добре розумієтесь на спорядженні, точно знаєте, що вам потрібно скористайтесь сайтом, а якщо виникнуть питання телефонуйте наші менеджери нададуть консультацію, щодо спорядження. При здійсненні замовлення на суму від 500 грн не акційних товарів, діє безкоштовна доставка по всій Україні. Також діє дисконтна система знижок на постійній основі, та бувають хороші знижки на спорядження.