Зимове спорядження

Їли ви захоплюєтеся зимовими видами спорту або туризму, то в нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для комфортних занять. Зокрема, це відмінні шоломи, маски, лижні чохли, бахіли, снігоступи, намети, електроніка, лавине і будь-яке інше зимове спорядження. Тerraincognita спеціалізується на туристичних і спортивних товарах найвищої якості від провідних європейських виробників. Тому обраний у нас вироби виручить вас в будь-якій ситуації, зроблю зимовий похід комфортніший, а настрій його учасники - позитивний.

Чому найвигідніше купити зимове спорядження в Тerraincognita

В процесі вибору спорядження для походу в зимових умовах, перш за все, потрібно буде визначити прогнозовану погоду. Адже часто в тих же Карпатах за день може змінитися кілька погод. Але переважно взимку тут переважають сильні вітри, глибокі сніги, температура в межах -15 - +2 оС, мокрі снігу з дощем і висока вологість. Щоб захист від такого спорядження було максимально ефективна, 20 Більш знадобитися кілограм ваги, який і складає куплений в Тerraincognita зимове спорядження: одяг, взуття, продукти харчування, паливо і так далі. На щастя, переважно

Почати вибір зимової екіпіровки можна з одягом і взуттям. Адже саме від них переважно залежить комфортність подорожі. Так, черевики для такого походу бажано вибирати Суцільношкіряна, без додаткового утеплювача. У них обов'язково повинні бути повноцінна шнурівка і широким "горлечко", в яке повинні без проблем входити нога, навіть якщо черевики за ніч повністю замерз. Якщо ж купити черевики зимові туристичні з утеплювачем, то він може швидко відволожитися, а потім буде погано сохнути. І це незалежно від матеріалу, з якого він складається: штучне хутро, фліс, тінсулейт або натуральна овчинка.

Також бажано, щоб в структурі черевика була присутня мембрана, наприклад, типу Goretex. Але це далеко не ключовий фактор для туристичного взуття. А щоб попередити промокання, перед походом поверхні взуття потрібно рясно і дуже ретельно обробити спецзасіб типу воскової просочення, яка повинна захистити шкіру черевика від вологи. Деякі туристи в походах по зимовим горам подобаються використовувати "пластики", так званий альпіністський пластикові черевики. Їх основна особливість полягає в тому, що вони зовсім не промокають, а тому і не промерзають. Якщо внутрішня частина черевика отсиревает від поту, то вона легко і швидко сушиться.

На нашому сайті ви можете вибрати і купити туристичне зимове спорядження, ціна якого нижче середньоринкової, в той час як якість набагато вище середньостатистичного. Цьому сприяють прямі поставки товарів від виробників, без будь-яких посередників. Завдяки такій системі, ми пропонуємо тільки фірмові товари, без підробок і фальсифікатів. З цієї ж причини вартість товарів не збільшується, оскільки на неї не впливає необхідність оплати послуг посередників.