Товари для домашніх улюбленців 🐕 🐈

Вид сітки:
6

Намет для домашніх улюбленців Skif Outdoor Adventure DL

357
від 21 / міс
6

Намет для домашніх улюбленців Skif Outdoor Adventure SL

Код 48569
315
від 19 / міс
8
6

Рюкзак для собак Ultimate Direction Dog Vest

3 696
від 218 / міс
Новинка
6

Пов'язка для собак Buff Dog Woof Multi

308
від 18 / міс
Новинка
6

Пов'язка для собак Buff Dog Pulse Cape Blue

308
від 18 / міс
Новинка
6

Пов'язка для собак Buff Dog

308
від 18 / міс
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Все для затишку домашніх улюбленців під час подорожі

Якщо у вас є собака, то ви прекрасно знаєте, як важко з нею розлучатися. Тому багато хто бере з собою домашніх вихованців у похід. В Україні купити все необхідне для такої особливої подорожі можна в нашому інтернет-магазині. Ми допоможемо вам вибрати найкращу екіпіровку, нічого не забути, щоб уникнути неприємних сюрпризів у поході.

Товари для домашніх улюбленців

Як підготуватися до походу з домашнім улюбленцем?

Збираюся вирушити в похід із собакою, потрібно ретельно все продумати. Причому є маса напрямків, за якими вам необхідно здійснити підготовку. У тому числі це завдання купити спорядження для подорожей з домашніми улюбленцями з каталогу нашого магазину.

Стан здоров'я тварини

По-перше, потрібно визначити, чи можна брати тварину з собою, враховуючи стан її здоров'я та особливості майбутньої подорожі. Для цього перед відправленням у дорогу потрібно відвідати ветеринарного лікаря, який скаже, чи можна брати вашу собаку у виснажливий маршрут. Він також порекомендує, які препарати взяти з собою в дорогу, що з раціону найкраще брати в дорогу, як обробити шкіру й хутро тварини від кліщів та інших комах.

Витривалість вихованця

Подбайте про взаєморозуміння з вашим вихованцем. Вам доведеться долати складний маршрут або просто довго перебувати в дорозі. Тварина в цей час має бути готовою виконувати ваші команди. Тому вам потрібно заздалегідь попрацювати над її витривалістю, натренованістю й слухняністю. Для приборкання, можливо, знадобиться хороший повідець. А якщо має бути поїздка в громадському транспорті, то потрібно буде запастися й намордником.

Дорожнє екіпірування

Також важливо заздалегідь продумати, що необхідно підготувати зі спорядження для домашнього улюбленця в похід. У Києві та інших містах України купити всілякі аксесуари можна в нашому інтернет-магазині. Врахувати всі деталі допоможуть наші фахівці. Ви легко й швидко знайдете в нашому інтернет-магазині екіпіровку для походів з домашніми улюбленцями. Замовити онлайн для цього у нас можна:

  • Намети. Не обов'язково, щоб тварина спала в одній локації з вами. Нехай це навіть лише на одну ніч. Тим паче, що тимчасова собача будка доступна в нас.
  • Рюкзаки. Сучасні виробники пропонують зручні рюкзаки для тварин, які рівномірно розподіляються по спині вихованця, не чинячи на неї тиску.
  • Пов'язки. Це зручні аксесуари, які мають охолоджувальний ефект. Для їх виготовлення застосовується приємна на дотик мікрофібра з відмінною терморегуляцією.

Товари в похід для домашніх улюбленців

Як організувати подорож із домашнім улюбленцем?

Відправляючись у дорогу, потрібно врахувати нескладні правила дбайливого ставлення до навколишнього середовища й людей, з якими ви будете перетинатися в дорозі. Для цього вам доведеться купити спорядження для походів з домашньою твариною, що істотно спростить безліч актуальних завдань. А це зокрема:

  • Контроль. Потрібно постійно утримувати тварину в полі зору. В цьому допоможе повідець. В іншому разі той самий собака може потрапити в неприємну ситуацію або налякати когось із оточуючих.
  • Гігієна подорожей. Потрібно прибирати за своїм вихованцем, щоб його екскременти не псували задоволення іншим людям від споглядання природи. Це можна зробити досить просто, закопавши продукти життєдіяльності далеко від води й місця вашого привалу.
  • Правильний маршрут. Існують стежки, наприклад, у деяких парках, якими не можна пересуватися з собакою. Якщо вам доведеться зіткнутися з такою ситуацією, то постарайтеся шанобливо ставитися до встановлених правил.
  • Збереження екосистеми. Не можна дозволяти тварині рити землю біля рослин, гризти кору на них або будь-яким іншим чином порушувати баланс у природі. Адже це може бути небезпечно не тільки для рослинного світу, а й для вашого вихованця.

Це лише деякі правила, як зібратися в подорож із домашніми улюбленцями. Екіпіровку замовити з доставкою по Україні ви зможете з нашого асортименту. Вона стане справжньою підмогою на найскладнішому вашому маршруті.