Доставка, оплата та повернення

Доставка

Самовивіз безкоштовно з наших магазинів
Відділення "Нової Пошти"
Адресна доставка по Україні кур'єром "Нової Пошти"
Кур’єром по місту тільки для Києва, Львова, Одеси та Дніпра.
Доставка за годину тільки для Києва, Львова, Одеси та Дніпра.

Оплата

Оплата при отриманні Готівкою або платіжною картою
Платіжною картою VISA
MasterCard ( Доступно з 15.05.2024 )
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб
та фізичних осіб-підприємців
Накладений платіж у відділенні "Нової пошти"
Оплата частинами | Розстрочка | Кредит

Повернення та обмін

Повернення та обмін Правила повернення та обміну

Система лояльності

Ми лояльні до наших Клієнтів, а тому зробили вигідну накопичувальну дисконтну програму - "Дисконт".

Щоб почати користуватися цією програмою, здійсніть першу успішну покупку в нашому інтернет-магазині. Після цього, Вас буде автоматично зареєстровано в нашій дисконтній системі та присвоєно Вашому обліковому запису - номеру віртуальної дисконтної карти e-Card, й Ви почнете накопичувати знижки. 

Також, долучитись до нашої дисконтної системи можна здійснивши покупку в одному з наших фізичних магазинів (зареєструвавшись там), Вам буде видано дисконтну карту (або віртуальну дисконтну карту e-Card за Вашим бажанням).

Якщо Ви, або ваші друзі (родичі, знайомі і т.д.) вже є власниками дисконтної карти, можете підв'язати її при оформлені замовлення на сайті (при купівлі в інтернет-магазині), або ж назвавши ПІБ, чи номер телефону, чи номер дисконтної карти в тому фізичному магазині, де збираєтесь придбати товар. 

Далі, всі ваші наступні покупки будуть сумуватися та автоматично нараховуватиметься знижка:

  • 3% при 3000 грн
  • 5% при 5000 грн
  • 7% при 7000 грн
  • 10% при 10000 грн

Знижки по системі "Дисконт" якщо товар акційний, не надаються, тобто не плюсуються з акційною знижкою.

Маєте нашу карту та бажаєте придбати щось в нашому магазині? Не носіть з собою пластик. Дисконтну картку можна прив`язати в нашому Telegram-боті.

Гарантія

В нашому магазині весь товар має свою гарантію. Ми дбаємо про те, щоб Ви купували якісні речі за адекватними цінами, а тому наповнюємо асортимент нашого магазину товарами з відповідними характеристиками.

Також ми працюємо згідно з Законом "Про захист прав споживачів", а тому, дотримуючись його, надаємо чотирнадцятиденний гарантійний термін, протягом якого Ви можете повернути придбаний в нас товар в належному стані. В цей період повернення товару можливе лише за умови збереження товарного вигляду (на товарі немає слідів використання, подряпин, потертостей, в оригінальній упаковці і т.д.), комплектації і товарного чеку. Велике прохання - перевіряйте товар при покупці на предмет дефектів і повної комплектації.

Повернути або обміняти товар Ви можете після узгодження з менеджером. Ми повертаємо повну вартість товару (за мінусом тих затрат, які поніс наш магазин: комісія банку, поштові витрати, або на доставку, чи ін.).

Гарантія на кожну групу товарів різна, також терміни гарантії можуть відрізнятися в залежності від гарантійної політики виробника. Приміром, здебільшого, гарантія на туристичне спорядження складає - 12 місяців. Щоб уточнити термін дії гарантії на конкретний товар та уникнути непорозумінь, проконсультуйтесь, будь ласка, з нашим менеджером.

Процедура і більше інформації про повернення товару, обмін або гарантійне обслуговування розписані в розділі - Повернення та обмін.