Жіночий одяг та аксесуари

Жіночий одяг

Пам’ятаєте оте прекрасне відчуття, коли дістаєш свій рюкзак і всі-всі свої похідні речі, бо скоро потяг, і зовсім неважливо який, важливо, що він везе туди, де завжди добре, в гори. А відчуття, що ви щось забули, правда було? Можливо не лише відчуття?Добре-добре і ми зізнаємося, навіть з нами траплялося, що забували якісь похідні дрібнички. Але головне, аби потрібний туристичний одяг був спакований і лежав на своєму місці в рюкзаку.

Екіпірування в гори – справа надзвичайно важлива, це ціла система, справжній конструктор, засвоївши який, будь-який похід буде надзвичайно комфортним. Тому давайте розберемося з жіночим одягом та аксесуарами, який потрібно брати з собою в гори.

І так, при виборі одягу для гір, варто користуватися принципом комбінування, він полягає в тому, аби підбирати комплект таким чином, аби при необхідності Ви могли одягнути майже весь свій одяг в максимальній кількості комбінацій. Весь одяг має бути зручним і відповідних розмірів.

  • Натільний шар (термобілизна) – має щільно прилягати до вашого тіла, але не стискати. Завдання – відводити вологу від тіла.
  • Утеплюючий шар (фліски) – має бути вашого розміру, якщо речей декілька, то половина із них має бути на розмір більшим. Верхній утеплюючий шар (пуховий светр, пухова куртка) – теж має бути на розмір більшим, оскільки одягається на попередні шари. Завдання – утримувати тепло.
  • Захисний шар (мембранні куртки, софтшели) – при виборі захисного шару, варто пам’ятати, що він одягається на всі попередні шари, однак за гарної погоди, може просто одягатися на термобілизну. Тому розмір має бути і не великим і не замалим. Завдання – захищати від вітру та вологи.

 

Тепер Ви знайомі з концепцією трьох шарів одягу. Сподіваємося, що ваші мандрівки будуть теплими!

Якщо з одягом все зрозуміло, тоді давайте розберемося із захистом ніг. Він передбачає ретельний підбір шкарпеток. Їх потрібно підбирати по розміру і у відповідність погоднім умовам. Для походів підійдуть синтетичні термошкарпетки, які будуть гарно відводити вологу, до того ж вони є з антибактеріальним ефектом. А ще, потрібно не забути про теплі шкарпетки для сну і гарним варіантом будуть шерстяні термошкарпетки! Великий вибір яких, Ви зможете знайти в наших фірмових магазинах Terra Incognita.

До того ж, ретельно підберіть собі захист обличчя і голови – бафф чи балаклаву і не забудьте про шапку! Аби мама була спокійною! Обморозити обличчя в горах дуже просто, особливо коли сильний вітер. Якщо йдеться про балаклаву, то вона має гарно сидіти, захищати ніс, щічки і губи від вітру і морозу. Бафф – безшовний аксесуар, який має безліч застосувань, від захисту шиї до захисту обличчя. Існують літні та зимові варіанти, зимові – утеплені флісом. Головне, розібратися, який потрібний вам і обрати саме ваш гарний варіант.

Гарних Вам покупок та до зустрічі на шляхах яскравих та комфортних мандрів!