Жіночий одяг | Аксесуари

Вид сітки:

У даній категорії немає товарів.

Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)

Жіночий одяг. Аксесуари.

Туристичні аксесуари – це саме ті речі, які здатні зробити будь-яку мандрівку комфортнішою, а часом і безпечнішою. Тому давай виділимо дрібку нашого часу, прочитаємо про різноманітні аксесуари і вирішимо, що ж знадобиться тобі в твоїй подорожі.

Бахіли, головні убори, рукавиці, пов’язки та ремені – всі ці жіночі аксесуари Ви зможете знайти у фірмових магазинах Terra Incognita. То що, пройдімося по списку?

Бахіли, або інша їхня назва – гамаші. Отже, головне їхнє призначення – захист взуття і ноги від потрапляння снігу, а також пилу та дрібного каміння. Як правило, такий аксесуар виготовляється із нейлону чи мембранних матеріалів. Нейлон – міцний синтетичний матеріал, однак в нього є один недолік – він не виводить вологу з поверхні тіла. А що стосується мембранних бахіл – то вони здатні «дихати», а тому ваші ноги будуть сухими. Також, є високі та низькі гамаші, їхнє використання залежить від погоди. Головне, визначитися для якої мети Вам вони потрібні, тоді обрати буде значно легше.

Рукавиці – той аксесуар, який здатний вберегти Вас від переохолодження, тому йдучи в похід чи в будь-яку іншу подорож, не забувайте їх! Знову ж таки, перед купівлею, варто визначити для якої мети вони вам потрібні. Аби обрати найкращий варіант, варто звернути увагу на:

  • Матеріал з якого пошиті;
  • систему фіксації;
  • розмір;
  • зовнішній вигляд.

 

Баффи, балаклави, панами, кепки, різноманітні зимові шапки – все це величезний вибір головних уборів. Всі вони для різних пір року, різних цілей і їхні завдання також різні. Для зими – флісові та в’язані шапки, балаклави та різноманітні баффи - для зимових видів спорту, для літа – баффи літні, кепки та панами. Всі вони покликані захищати вашу голову від сонячного проміння влітку, а взимку – від переохолодження. Головне, підібрати свій варіант і не нервувати маму!

Якщо у вас ще залишилися чи навпаки з’явилися питання чи то ви не визначилися із тим своїм ідеальним аксесуаром, тоді чекаємо на Вас у наших фізичних магазинах, в Києві, Одесі чи Львові, де продавці-консультанти залюбки допоможуть вам. Адже так важливо вибрати саме той, свій найкращий аксесуар.

Приємних Вам покупок та до зустрічі на шляхах яскравих пригод!