Камуфляжний грим

Вид сітки:

Камуфляжний грим Kombat UK 2 Colour Camo Cream

156
6

Камуфляжний грим Kombat UK 5 Colour Camo Cream

318
від 19 / міс

Камуфляжний грим Kombat UK 3 Colour Camo Cream

258
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Маскувальний грим для обличчя: камуфляжна екіпіровка для тактичного застосування

З давніх давен людство воює практично без зупинки. Одним із засобів невербального спілкування в тактичних умовах завжди слугувало бойове розфарбування обличчя. Його використовували ще в епоху неоліту. Сучасні військовослужбовці камуфляжний грим для обличчя застосовують радше з метою маскування на природному або урбаністичному ландшафті. Завдяки цьому людина зливається з місцевістю, що надає їй більше впевненості у своїх діях і захищає від демаскування. Існують також спеціальні засоби, нанесення яких на обличчя сприяє захисту шкіри від потужного температурного впливу та інших агресивних чинників, можливих у військових умовах.

Камуфляжний грим

Що собою являє камуфляжний грим для обличчя з каталогу нашого магазину?

Саме поняття камуфляж — це колірні поєднання, які використовуються для маскування споруд і техніки, в екіпіровці військовослужбовців і представників спецслужб. Але навіть якщо таким чином завуалювати все тіло, обличчя і руки залишаються помітними. У результаті вони демаскують людину. Можна, звісно, використовувати рукавички, балаклави, маски. Але вони не завжди прийнятні до застосування. У деяких ситуаціях більш доречним стане камуфляжний грим для обличчя. Військовослужбовці в Україні такий спосіб маскування використовують, наприклад, при виконанні штурмових і диверсійних операцій, у розвідці та в снайперських групах. У деяких випадках за допомогою такого камуфляжу передаються засекречені тактичні сигнали. В практиці сучасних військових підрозділів найчастіше застосовують такі варіанти забарвлення для обличчя:

  • Суглинок. У маскуванні переважають відтінки глинистого ґрунту, наприклад, теракотові різної насиченості та яскравості.
  • Світло-зелений. Це відтінок для піхоти, яка перебуває в зоні традиційно густої насиченої за кольором рослинності.
  • Глинисто-білий. Даний відтінок використовується військовослужбовцями в зимовий час на тлі засніженої місцевості.

Характеристики

Пропонований у нашому інтернет-магазині камуфляжний грим для обличчя можна вибрати з декількох відтінків фарб. Для цього палетка розділена на окремі сегменти під кожен колір. Найбільш затребуваними вважаються поєднання з коричневого, зеленого і чорного відтінків. У різних наборах зустрічається від двох до п'яти кольорів. Кришка палетки доповнена дзеркалом. Завдяки цьому набагато зручніше наносити грим і робити його більш якісним.

Переваги

Такі засоби маскування, як камуфляжний грим для обличчя з каталогу нашого магазину, виробляються з урахуванням максимального комфорту і безпеки для користувача. Крім того, вони відрізняються такими перевагами:

  • Актуальна колірна палітра. Фарби підібрані так, щоб забезпечити максимально якісне маскування на тлі природного міського ландшафту.
  • Безпека для шкіри. Фарба не завдає шкоди шкірі обличчя. Адже вона не містить агресивних речовин, що проникають під епідерміс і викликають подразнення та інші проблеми.
  • Стійкість. Камуфляжний грим для обличчя, замовити який можна в нашому магазині, не змивається від потоків поту або опадів. Тому військовослужбовцю не загрожує демаскування.
  • Збереження природної чутливості. Фарба не впливає на рецептори шкіри, нюх і зір людини. Вона залишається безпечною навіть у разі потрапляння в очі, ніс або рот людини.

Нанесення гриму

Камуфляжний грим потрібно починати наносити з ділянок навколо очей, рота і носа. Особливо важливо приховати очі. Їх можна затінити чорним кольором. Його можна додати також під вилицями, біля підборіддя і на лобі. На затінених ділянках наносимо світлий відтінок. Найосвітленіші частини обличчя можна покривати коричневою і зелено-жовтою фарбою. Це лоб, вилиці, щоки, підборіддя.

Камуфляжний грим для маскування

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині маскувальний грим для військових замовити з доставкою по Україні. Ціни на нього у нас цілком доступні. А його якість відповідає міжнародним стандартам, зокрема натовським. Наші фахівці дадуть відповідь вам на всі запитання, що виникнуть з приводу цього та інших видів товарів.