Ліхтар ручний Fenix LD02 V20 90 CRI Cree XQ-E HI
1 260₴
НаявністьНемає в наявності
Viewed 49 times
У багатьох випадках хочеться мати при собі маленький ліхтар, який менше важить. Адже таку модель можна тримати в кишені про всяк випадок і використовувати, коли необхідно пройти темною вулицею, подивитися, що сталося з колесом автомобіля на дорозі або вийти на прогулянку з собакою. Але навіть маленький ліхтар повинен бути досить яскравим для створення умов освітлення. З подібними завданнями добре справляється модель Fenix LD02, яка до того ж має ще й додаткові функції.Ліхтар Fenix LD02 оснащений двома надійними світлодіодами, обидва з яких розраховані на тривалу службу. Головний діод (модель Cree XQ-E HI) працює у спектрі білого світла теплого відтінку.
Характеристики:
Ще один режим роботи забезпечує допоміжний діод, що працює в невидимому для людини ультрафіолетовому спектрі з такими параметрами:UV Light: потужність променя становить 200 мВ, час роботи ліхтаря з батареєю не перевищує 4 годин, а з акумулятором дорівнює 3 годин.Три стандартні режими білого світла використовуються у всіх звичайних ситуаціях, тоді як ультрафіолет допомагає впоратися зі специфічними завданнями. В ультрафіолетовому світлі можна перевірити справжність грошових купюр, деяких дорогоцінних каменів, а також розглянути інші матеріали.
Для живлення цього маленького ліхтаря використовують такі ж компактні батареї формату ААА. Що стосується їх типу, це можуть бути лужні батареї гарної якості, літієві аналоги з номінальним навантаженням 1,5 В або нікель-металгідридні акумулятори з можливістю перезаряджання та напругою 1,2 Ст. У батарейний відсік ліхтаря поміщається лише один елемент живлення за раз, проте час роботи до повної його розрядки в будь-якому режимі досить великий у відповідності з ємністю батареї. Важливо й те, що Fenix LD02 захищений від переполюсування та не постраждає, якщо акумулятор буде встановлений неправильною стороною.Корпус цієї моделі ліхтаря виготовлений із двох якісних видів металу. Для кнопки управління та зони голови виробники вибрали нержавіючу сталь, інші елементи зроблені алюмінієвими. Це гарантує моделі Fenix LD02 дійсно високий поріг міцності. Крім того, ліхтар виготовлений повністю водонепроникним, що підтверджується стандартом міжнародного класу IPX-8.
Особливості: