Амінокислоти FA Nutrition Napalm LEAA9 240 г

Амінокислоти FA Nutrition Napalm LEAA9 240 г

0 відгуків Код: 51093
859
Виробники
НаявністьНемає в наявності
Доступні варіанти
Смак
  • Грейпфрут Грейпфрут
  • Кавун Кавун

Незамінні амінокислоти (EAA - essential amino acid) це органічні пептиди, з яких організм синтезує білки, які у свою чергу необхідні для побудови тканин, вироблення гормонів та підтримки імунної функції. Якщо жири, а також вуглеводи (прості чи складні, швидкі чи повільні) – це енергія, то амінокислоти це на 100% будівельний матеріал, який підтримує структуру шкіри, м'язів, волосся та навіть зубів. 

Роль незамінних амінокислот для організму:

Будівельна функція. Амінокислоти є основними та єдиними елементами для формування білка, який у свою чергу є основою для тканин, клітин, ферментів та гормонів. Білки особливо важливі для підтримки здоров'я кісток і суглобів, а також відновлення м'язової групи після фізичних навантажень. Для спортсменів особливо важливо отримувати достатню кількість цих незамінних аміно (які не синтезуються ендогенно). Такі амінокислоти як валін, лейцин та ізолейцин, відіграють ключову роль у стимулюванні синтезу білка та зростанні м'язів. Але не слід забувати, що для побудови білка і відновлення м'язів потрібні всі 20 амінокислот, при цьому тільки EAA є такими, які потрібно отримувати з раціону. Тому спортсмени стежать за рівнем білка у своєму харчуванні. Отримати оптимальну кількість амінокислот для підтримки сухої м'язової маси можна вживаючи на постійній основі протеїнові коктейлі або амінокислотні комплекси як Napalm LEAA9.

Енергетичний обмін. Деякі незамінні амінокислоти можуть бути використані як джерела енергії, що особливо важливо під час фізичних навантажень та спортивних тренувань. Процес утворення енергії аденозин-три-фосфат із джерел невуглеводного походження називається – глюконеогенезом. Якщо ви недобираєте вуглеводів або спеціально підтримуєте низькокалорійну дієту, тоді амінокислоти будуть використовуватися для вироблення енергії, коли це буде потрібно.

Нормалізація нерової системи. Такі аміни як Тирозин і Триптофан відіграють важливу роль у регуляції нервової системи. Вони можуть впливати на настрій, концентрацію та рівень стресу, що є важливим для психологічного благополуччя.

Рекомендації до вживання: Розмішайте 2-3 мірні совочки в 200 мл води. Пийте перед тренуванням або після тренування. В інші дні приймайте у будь-який час.


Особливості: 

  • Джерело незамінних амінокислот необхідне для відновлення м'язової групи після тренування
  • ЕАА використовується для підтримки структури: шкіри, волосся, нігтів, кісток, зубів та м'язів
  • З комплексом незамінних амінокислот легше підтримувати суху м'язову масу і вагу на постійному рівні. EAA часто використовують професійні спортсмени під час підготовки до змагань для утримання м'язів від катаболізму
  • Вживання білка або амінокислот може допомогти організму в забезпеченні вас енергією на тренуванні
  • Вживання білка або амінокислот може допомогти вам дотримуватися низькокалорійної дієти і доповнити раціон. Крім того, утримати суху масу м'язів у період схуднення, підтягнутість та пружність м'язів
  • Добавка з приємним фруктовим смаком, БЕЗ додавання ЦУКРУ

Характеристики: 

  • Інгредієнти: Амінокислотний комплекс (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, L-лізин HCl, L-треонін, L-фенілаланін, L-метіонін, L-гістидин, L-триптофан), ароматизатори, регулятори кислотності (Е330, E296), концентрат бурякового соку, антизлежувач (E551), підсолоджувачі (ацесульфам K, сукралоза , стевіолглікозиди зі стевії), барвник (E160a, E110)
  • Фасування: 240 г

Характеристики Амінокислоти FA Nutrition Napalm LEAA9 240 г

Тип продукції
Амінокислотний комплекс
Для кого
Універсальні
Країна виробник
Польща
Форма продукту
Порошок
Вага
240 г
Цікавить додаткова інформація? Для того, щоб задати питання необхідно авторизуватися

Питання Амінокислоти FA Nutrition Napalm LEAA9 240 г

Залишіть свій відгук про цей товар Для того, щоб залишити відгук необхідно авторизуватися

Відгуки Амінокислоти FA Nutrition Napalm LEAA9 240 г